تور کانادا | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی کانادا

معرفی کانادا

 

کانادا کشوری واقع در شمال قاره آمریکای شمالی می باشد که از ۱۰ استان و ۳ قلمرو تشکیل شده است. کشور کانادا با داشتن مساحتی معادل ۹/۹۸ میلیون کیلومتر مربع به عنوان وسیع ترین کشور جهان شناخته شده است. این کشور با ایالات متحده مرز مشترکی دارد و بعنوان بلندترین مرز زمینی در جهان می باشد. پایتخت کشور کانادا شهر اتاوا می باشد در واقع محلی که در آن مجلس فدرال کشور و خانه فرماندار کل قرار دارد. کانادا بعنوان سومین ذخایر بزرگ نفت جهان شناخته شده است که عربستان و اندونزی در رتبه های اول و دوم قرار دارند. این کشور زیبا از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده شده است. آب و هوای کانادا سرد و در بیشتر نقاط، قطبی می باشد البته ناگفته نماند که آبشار زیبای نیاگارا که پهناورترین آبشار جهان نیز می باشد در این کشور قرار دارد.


تور کانادا

تور کانادا, آمریکای شمالی

تور کانادا یکی از پرمخاطب ترین تورهای آمریکا به حساب می آید و سالانه هزاران گردشگر را به سمت خود می کشاند تا از این کشور زیبا دیدن کنند. چرا که کشور کانادا یکی از زیباترین کشورهای شمالی قاره آمریکاست. از آنجایی که کشور کانادا با کشور زیبای آمریکا هم جوار می باشد و با توجه به همزبانی و نزدیکی فرهنگ و آداب و رسوم این دو کشور آمریکای شمالی لذا گردشگران عزیز سرتاسر دنیا می توانند به راحتی از تورهای ترکیبی تور کانادا و تور آمریکا استفاده کنند و سفری خاطره انگیز را با این کشورهای بی نظیر تجربه کنند.


تور ارزان و لحظه آخری کانادا

تور ارزان, لحظه آخری ,کانادا

با توجه به اینکه سفر به کشور کانادا از ایران فقط با اخذ ویزا امکان پذیر است به همین علت امکان رزرو کردن تور لحظه آخری کانادا و اخذ تورهای این کشور در لحظات پایانی و نزدیک به شروع تور میسر نمی باشد. با توجه به تقاضای زیاد برای تورهای کانادا در بین علاقه مندان به این کشور، گردشگران می توانند برای رزرو کردن تور ارزان کانادا هر چه زودتر اقدام نمایند و آن را به روزای آخر موکول نکنند و از سفری دلچسب به کشور زیبای کانادا خاطرات خوشی را تجربه کنند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور کانادا و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تورکانادا از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی کانادا می باشد.


سوال: امکان رزرو تور کانادا از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام می گیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور کانادا از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.


سوال: آیا جهت رزرو تور کانادا نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بلی برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا است.


سوال: نرخ تورها در تور آمان برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.


سوال خدمات تور ایتالیا شامل چیست؟

جواب: تور کانادا عموما شامل: بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری می باشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور کانادا اکنسل شدن است؟

جواب: خیر چون تور به صورت چارتر است.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید