تور بلغارستان | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی بلغارستان

معرفی بلغارستان

بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپاست که سالانه گردشگران بسیاری از این کشور دیدن می کنند. پایتخت این کشور شهر صوفیه است. این کشور دارای جمعیتی به اندازه ۷/۳۶۴/۵۷ می باشد اما به علت رشد منفی که دارد هر ساله از رشد جمعیت این کشور کاسته می شود. زبان اصلی مردم این کشور بلغاری می باشد و واحد پولی آن لیف است. حدود ۸۵ درصد از مردم این کشور بلغاری تبار و بقیه ترک و کولی هستند. این کشور دارای مساحتی به اندازه ۱۱۰/۹۹۴ می باشد و بعنوان چهاردهمین کشور بزرگ در اروپا شناخته شده است.مهمترین صادرات بلغارستان اسانس گل رز است، همچنین شراب یکی دیگر از اقلام مهم صادراتی بلغارستان است،بلغارستان چهارمین صادرکننده شراب در جهان است، پوشاک، کفش، آهن و فولاد، ماشین آلات و تجهیزات و سوخت نیز از دیگر صادرات بلغارستان می‌ باشد. جمهوری بلغارستان رسماً کشوری سکولار است اما در قانون اساسی آن مسیحیت ارتدوکس به عنوان دین سنتی کشور ذکر شده است.


تور بلغارستان

تور بلغارستان

تور بلغارستان یکی از پرطرفدارترین و مشهورترین تورهای شرق اروپا می باشد که هر ساله علاقه مندان بسیاری به این کشور دیدنی و زیبا سفر می کنند. گردشگران می توانند با انتخاب تور بلغارستان از بهترین تفریحات دیدنی و جذاب طبیعی بهره ببرند. بلغارستان دارای آب و هوایی سرد و کوهستانی است. آب و هوای شمال بلغارستان در فصل تابستان گرم و در فصل زمستان سرد است همین علت خود باعث جذب بیشتر گردشگران به این کشور زیبا گردیده است. لیکن مناطق واقع شده در سواحل دریای سیاه از آب و هوای معتدل و مرطوبی برخوردار است. در بعضی موارد تور بلغارستان به صورت ترکیبی با کشورهای همجوار نیز برای رفاه حال گردشگران ارائه می شود


تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان

تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان

از انجایی که بلغارستان کشوری زیبا و توریست پذیر است بیشتر گردشگران خواهان سفر به این کشور زیبا می باشند. در بیشتر موارد این تور به مقصد شهر زیبای وارنا گذاشته می شود تا انجا که بیشتر گردشگران علاقه مند به کشور بلغارستان با نام تور وارنا اشنا می باشند. اگر چه امکان ارائه تور لحظه اخری بلغارستان به دلیل نیاز به ویزا برای سفر به این کشور ممکن نیست ولی به دلیل نرخ پایین این تور نسبت به سایر تورهای اروپایی مثل تور فرانسه و تور ایتالیا می توان با صرف هزینه کم به این کشور زیبای اروپایی سفر کرد که در واقع این آفرها به تور ارزان بلغارستان معروف می باشند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور بلغارستان و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور بلغارستان  از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی ایروان است.


سوال: امکان رزرو تور بلغارستان  از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور بلغارستان  نیاز به اخذ ویزا هست؟

جواب: برای گردشگران ایرانی در حال حاضر نیاز به اخذ ویزا نیست.


سوال: نرخ تورها در تور بلغارستان  برای رده های سنی چگونه محاسبه می شود؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور بلغارستان  چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور بلغارستان  قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:

 وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید