تور برزیل | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی برزیل

آمریکای جنوبی, معرفی برزیل

برزیل یکی از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین کشور های آمریکای جنوبی است که سالانه هزاران گردشگر از این کشور زیبا دیدن می کنند. پایتخت کشور برزیل برازیلیا می باشد و زبان اصلی مردم پرتغالی است. این کشور زیبا منطقه وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می گرد. برزیل بعنوان شرقی ترین کشور آمریکایی شناخته شده است و با کشورهایی نظیر اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، کلمبیا، ونزوئیلا و سورینام مرز مشترکی دارد. برزیل کشوری چند ملیتی است و جمعیت آن متشکل از نژادهای اروپایی، سرخ‌پوستان آمریکا، آفریقائی و نیز آسیائی است. مذهب اصلی این کشور کاتولوک کلیسای رم است. همچنین این کشور زیبا زمین های کشاورزی وسیع و جنگل های استوایی زیبا و سر به فلک کشیده ای را دارا می باشد و با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کار غنی بعنوان قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی شهرت جهانی پیدا کرده است.


تور برزیل

تور برزیل

تور برزیل یکی از پرمخاطب ترین تورها می باشد. زیرا تور برزیل مملو از جاذبه های گردشگری زیبا و حیرت انگیزی می باشد. تور برزیل بعنوان یکی از پر جاذبه ترین تورهای قاره آمریکای جنوبی و به نوعی جهانی شناخته شده است. می باشد که گردشگران می توانند از این تور استفاده کنند و از سفر کردن به کشورهای آمریکای جنوبی نهایت لذت را ببرند. تور برزیل همچون تور فرانسه در اروپا، دارای جایگاه خاصی در بین تورهای آمریکای جنوبی است که این امر از وجود بناهای تاتریخی بسیار و طبیعت منحصر یه فرد این کشور ناشی می شود. با توجه به همزمانی کشورهای پرتغال و برزیل و شباهت فرهنگی این دو کشور و تا حدودی با اسپانیا، تور برزیل در بین مردم این دو کشور اروپایی علاقه مندان بیشماری دارد.


تور ارزان و لحظه آخری برزیل

تور ارزان برزیل, تور لحظه آخری برزیل

با توجه به اینکه تور برزیل یکی از محبوب ترین تورهای شناخته شده در بین گردشگران است علاقه مندان به آمریکای جنوبی می باشد لذا توانسته است طی سالیان متمادی در بین مردم شهرت جهانی پیدا کند. از آنجایی که برای ورود به کشورهای آمریکای جنوبی از ایران صدور ویزا اجباری است پس دسترسی تور برزیل لحظه آخری در اغلب موارد منتفی است و بایستی برای رزرو این تور از مدت ها قبل اقدام شود. همچنین گردشگران می تواند از تورهای ترکیبی برزیل با کشورهای همسایه آن مثل آرزانتین نیز استفاده کنند که هزینه سفر را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور برزیل و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور برزیل از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی برزیل می باشد.


سوال: امکان رزرو تور برزیل از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام می گیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور برزیل از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.


سوال: آیا جهت رزرو تور برزیل نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بلی برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا است.


سوال: نرخ تورها در تور برزیل برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور ایتالیا شامل چیست؟

جواب: تور برزیل  عموما شامل: بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری می باشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور برزیل قابل کنسل شدن است؟

جواب: خیر چون این تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:

 وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید