تور باکو | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی باکو

آذربایجان, شهر باکو

باکو یکی از بزرگ ترین و زیباترین شهرهای آذربایجان محسوب می شود که سالانه هزاران گردشگر را برای گذراندن اوقات خوشی در کنار یکدیگر به خود جذب میکند. پایتخت شهر باکو جمهوری آذربایجان می باشد که بر ساحل غربی دریای خزر واقع شده است و به همین دلیل ذخایر مهم و ارزشمند نفت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زبان رسمی مردم آذزبایجان آذری است اما به دلیل رفت و آمد بسیاری که با شهرهای اطاف خود دارد مردم با زبان های روسی،فارسی و انگلیسی هم تسلط کامل دارند. واحد پولی آن مانات نام دارد که هر مانات تقریبا معادل ۱۲۰۰ تومان می باشد. همچنین از زیبایی ها و جاذبه های گردشگری شهر باکو می توانیم به شهر قدیمی باکو, برج دختر, دیوارهای شهر, کاخ شروان شاه, برج های شله و …نام برد که توانسته است در سالیان درازی گردشگران زیادی را جذب خود کند. در شهر زیبای باکو برج های بلند و سر به فلک کشیده ی بسیار زیبایی وجود دارد که این برج های زیبا باعث غرق تماشای همه ی مسافران گشته است و چهره ای بسیار زیبا و به یاد ماندنی را در ذهن ها می گنجاند.


تور باکو

باکو, تور, تور باکو

تور باکو یکی از تورهای مورد پسند بیشترین گردشگران کشور جمهوری آذربایجان می باشد. چرا که باکو شهری زیبا با جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری نظیر قصر شیروان شاه، میدان فانتین، پارک مفاخر و برج های شعله می باشد که سالیانه هزاران گردشگر را به خود جذب کرده است و جایگاه خود را در بین گردشگهای کشور آذربایجان حفظ کرده است. تور باکو هم به صورت هوایی هم به صورت زمینی انجام می شود تا گردشگران با توجه به ذائقه خود حق انتخاب داشته باشند و از سفری ایمن و خاطر انگیز بهره مند شوند. این تور به دلیل موقعیت شهر باکو در سواحل دریای خزر و تفریحات آبی آن و نیز طبیعت زیبای این شهر معمولا علاقه مندان خاص خود را داراست. تور باکو به لحاظ هزینه از تورهای کشورهای شمال ایران نظیر تور ارمنستان و تور روسیه معمولا ارزانتر و نسبت به تور گرجستان گرانتر است.


تور لحظه آخری و ارزان باکو

تور باکو, تور ارزان, تور لحظه آخری

تور لحظه آخری باکو با توجه به ضروری بودن صدور ویزا برای هموطنان عزیزمان در ایران برای سفر به آذربایجان عملاٌ امکان پذیر نیست. گردشگرانی که می خواهند با قیمت مناسب به آذربایجان سفر کنند می تواند از تورهای ارزان باکو استفاده کنند و با سفر به این کشور دیدنی خاطرات زیبایی را در ذهن خود ثبت کنند. البته لازم به ذکر است که تورهای ارزان بیشتر در فصول سرد سالو ایام غیر تعطیل که ترافیک مسافرین پایین می باشد، قابل استفاده اند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور باکو سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور باکو  از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی باکو می باشد.

 

سوال: امکان رزرو تور باکو از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور باکو از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.

 

سوال: آیا جهت رزرو تور باکو نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بلی برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا است.

 

سوال: نرخ تورها در تور باکو برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.

 

سوال: خدمات تورباکو شامل چیست؟

جواب: تور باکو عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

 

سوال: آیا تور باکو قابل کنسل شدن است؟

جواب: خیر چون تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید