تور اتریش | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی اتریش

اروپا, اتریش

یکی از کشورهای اروپای مرکزی اتریش می باشد که پایتخت آن شهر وین است. بر اساس آخرین سر شماری که در سال ۲۰۱۵ صورت گرفت جمعیت این کشور حدود ۸۶۰۰٫۰۰۰ نفر بوده است. زبان رسمی این کشور آلمانی و اقتصاد این کشور بیشتر بر پایه صنایع تولیدی فراهم می شود که شامل ماشین آلات و لوازم ترابری, محصولات آهن و فرآوردهای آن, فرآورده های نفتی, سیمان و کاغذ می باشد. کوه های اتریش در فصل زمستان مملو از برف می شوند که مکان مناسبی برای اسکی و کوهنوردی گردشگران محسوب می شود. وین سومین شهری می باشد که دفتر سازمان ملل در آن واقع شده است. آب و هوای این کشور معتدل می باشد که تابستان هایی گرم و زمستان های آن سرد و نسبتا برفی است. از اماکن دیدنی و توریستی و بی نظیر اتریش می توان به قصر شنبرون, کلیسای سنت استفان, قصر بلودر, خانه اپرای ملی وین, ساختمان پارلمان, بنای یاد بود موزارت, قلعه و برج ساعت بر فراز کوه و موزه تاریخی طبیعی وین اشاره نمود.


تور اتریش

اتریش, تور اتریش

تور اتریش یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین تورهای اروپایی مرکزی می باشد. گردشگران کشور اتریش را به عنوان یکی از سر سبز ترین کشورهای اروپایی می شناسند. با وجود اینکه وین یکی از شهرهای مدرن و کلاسیک در اتریش می باشد اما هنوز سنت های قدیمی و آثار باستانی و هنری خود را حفظ نموده است. اتریش از نظر امنیت, امکانات خرید و ارتقای سطح کیفیت زندگی رتبه دوم در جهان را دارا می باشد. به دلیل همجوار بودن اتریش با کشورهای مجارستان و ایتالیا می توان از تورهای ترکیبی که شامل تور اتریشتور مجارستان, تور ایتالیا استفاده کرد و با قیمت مناسب به این سه کشور زیبا سفر نمود و از جاذبه های دیدنی و فوق العاده زیبای آنها لذت برد.


تور ارزان و لحظه آخری اتریش

اتریش, تور ارزان اتریش, تور لحظه آخری اتریش

با توجه به اینکه برای سفر به اتریش اخذ ویزا اجباری می باشد لذا ارائه تور های لحظه آخری به مقصد اتریش امکان پذیر نمی باشد. ولی با توجه به این که پروازها به صورت چارتر می باشند می توان در فصول کم ترافیک مسافرین تور های اروپایی از تورهای ارزان اتریش که به صورت ترکیبی برای اتریش و سایر کشورهای همجوار آن ارائه می شود استفاده و با صرف کمترین هزینه ممکن به این کشورها سفر نمود. بایستی به این نکته مهم توجه نمود که تورهای ارزان با محدودیت هایی هم همراه هستند از جمله اینکه این تورها بیشتر در فصول سرد سال و شرایط آب و هوایی نامساعد که ترافیک گردشگران برای مسافرت کمتر است توسط آژانس های مسافرتی ارائه می شوند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور اتریش و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور توراتریش از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی وین و از  وین باید با پرواز داخلی به اتریش رفت.

سوال: امکان رزرو تور اتریش از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.

سوال: آیا جهت رزرو تور اتریش نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.

سوال: نرخ تورها تور اتریش برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور اتریش شامل چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور اتریش قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید