تور ارمنستان | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی ارمنستان

ارمنستان , ایروان

ارمنستان با نام رسمی جمهوری ارمنستان کشوری است که در قفقاز جنوبی واقع شده است.  وسعت این کشور ۲۹,۷۴۰ کیلومتر مربع و جمعیت آن طبق تخمین سال ۲۰۱۶ بالغ بر ۲,۹۹۸,۰۰۰  نفر است. پایبخت ارنستان ایروان است که بیش از ۳۵% مردم این کشور را در خود جای داده است. نژاد حدود ۹۸% مردم این کشور ارمنی است و اقلیت های ایزدی و روس بعداز آن قرار دارند. ارمنستان به لحاظ جغرافیایی داری آب و هوای سردسیری است که از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان هم‌مرز است. ارمنستان دارای جاذبه های گردشگری زیبایی است که میتوان به: دریاچه سوان، شهر جرموک، موزه ایروان، معبد گارنی،شهر دیلیجان،صومعه گغارد و… اشاره کرد.


تور ارمنستان

تور ارمنستان , هوایی , زمینی

تور ارمنستان از تورهای خارجی پرمخاطب نزد گردشگران ایرانی است. تورهای ارمنستان از ایران عموما هوایی یا با اتوبوس برگزار می شود. تور ارمنستان به لجاظ هزینه سفر معمولا گران تر از تور گرجستان و ارزان تر از تور روسیه به شمار می رود. طبیعت زیبای ارمنستان باعث گردیده تا گردشگری به یکی از منابع مهم اقتصادی این کشور تبدیل شود. عمده گردشگران از کشورهای منطقه و مجاور به ارمنستان سفر می کنند که بیشترینشان از کشور روسیه با ۴۴%  است. همچنین حدود ۷% توریست های این کشور از ایران می باشند.


تور ارمنستان ارزان و لحظه آخری

تور ارمنستان , ارزان , لحظه آخری

با توجه به نیاز به اخذ ویزا برای ارمنستان، تور ارمنستان لحظه آخری امکان پذیر نیست و باید حداقل از ۳ الی ۴ روز قبل برای خرید تور اقدام کرد. تور های ارمنستان در ماه ای سرد سال و فصل زمستان معملا کم مخاطب و ارزان هستند. همچنین تورهای زمینی ارمنستان هم نسبت به تور هوایی دارای نرخ پایین تری هستند و در سال های اخیر یا استقبال خوبی روبرو شده اند.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور ارمنستان و سفر به این کشور پاسخ دهیم. با ما همرا باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور ارمنستان از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی ایروان است.


سوال: امکان رزرو تور ارمنستان از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد ولی مبدا تور از تهران است.


سوال: آیا جهت رزرو تور ارمنستان نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: بله باید حداقل از ۳ روز قبل باید اقدام کرد.


سوال: نرخ تورها تور ارمنستان برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای بزرگسال کامل لحاظ می شود و برای کودک با همانند بزرگسال است و برای کودک بدون تخت فقط هزینه بلیط هواپیما استرداد می گردد.


سوال: خدمات تور ارمنستان چیست؟

جواب:  عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.


سوال: آیا تور ارمنستان قابل کنسل شدن است؟

جواب: معمولا به صورت چارتر است و کنسلی به معنای سوخت کامل است!


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید