تور آنتالیا | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی آنتالیا

معرفی آنتالیا , ترکیه

آنتالیا مرکز استان آنتالیا در کشور ترکیه است که از آن به عنوان مرکز و مهمترین شهر توریستی این کشور یاد می شود. اگر استانبول را برای حداقل ما ایرانیان به به بازار و خرید و تجارت مشهور باشد آنتالیا به جاذبه های گردشگری آن شهرت دارد. جمعیت آنتالیا طبق سرشماری سال ۲۰۱۰ حدود یک میلیون نفر گزارش شد. از لحاظ جغرافیایی این شهر در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه واقع شده‌است. این شهر از سمت شمال با شهر بوردور، از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک، از غرب به شهر کورکوتلی و از جنوب غرب به شهر کمر احاطه شده‌است. آنتالیا از شهرهای ساحلی ترکیه است که دارای تابستان‌های گرم و طولانی بوده و دمای هوای این شهر در تابستان بین ۳۰ تا ۳۵ درجه‌ است و در زمستان ماه ژانویه دمای هوا بطور متوسط بین ۹ تا ۱۵ درجه می‌باشد.


تور آنتالیا

تور آنتالیا , ارزان , ترکیه

تور آنتالیا بین گردشگران ایران و جهان دارای شهرت است. تورهای آنتالیا از ایران به عمدتا به صورت هوایی صورت میگیرد. با توجه با جاذبه های گردشگری فراوان این شهر وساحلی بودن این شهر عمده سفرهای تفریحی از ایران به ترکیه به مقصد این شهر انجام میگیرد. تور آنتالیا با توجه به تنوع پرواز عوما چارتر است و از شهرهای دیگر ایران غیر از تهران نظیر تبریز و شیراز نیز انجام میگیرد. تور شهری دیگر ترکیه نظیر  تور کوش آداسی نیز همانند تور آنتالیا بیشتر جنبه تفریحی دارد. برخلاف تور استانبول  که جنبه تجاری و خرید در آن برجسته تر است.

 تور ارزان و لجظه آخری آنتالیا

تور آنتالیا , ارزان , لحظه آخری

با توجه به عدم صدور ویزا برای کشور ترکیه، تور لحظه آخری آنتالیا میسر است . تورهای لحظه آخر آنتالیا معمولا معادل تور ارزان آنتالیا است مگر اعیاد و روزههای خاص سال که تقاضا بیشتر است. در این صورت بهتر است تورها زودتر خریداری شود و به لجظه پاخر موکول نشود.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور آنتالیا و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور آنتالیا از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی آنتالیا می باشد.

 

سوال: امکان رزرو تور آنتالیا از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور آنتالیا از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.

 

سوال: آیا جهت رزرو تور آنتالیا نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا نیست.

 

سوال: نرخ تورها در تور آنتالیا برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.

 

سوال: خدمات تور آنتالیا چیست؟

جواب: تور آنتالیا عموما شامل، بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری میباشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

 

سوال: آیا تور آنتالیا قابل کنسل شدن است؟

جواب: چون تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید