تور آنکارا | ارزان و لحظه آخری | تور گشت

آخرین تورها

معرفی آنکارا

ترکیه, معرفی آنکارا, آنکارا

آنکارا که در گذشته با نام آنقوره شناخته می شد دومین کلان شهر بزرگ و پایتخت کشور ترکیه است. این شهر قدمت چندانی ندارد و جزء شهرهای نوساز ترکیه محسوب می شود. جمعیت آنکارا طبق آخرین سرشماری در سال ۲۰۰۵ معادل ۴٬۳۱۹٬۱۶۷ نفر تخمین زده شده که بخش اعطم جمعیت آن را ترک های آناتولی تشکیل می دهند. این شهر دقیقا در مرکز کشور ترکیه و فلات آناتولی واقع شده است لذا شاهراهی برای ارتباط با سایر شهرهای ترکیه و کشورهای هم جوار آن می باشد. این شهر به عنوان قطب حمل و نقل ترکیه مطرح است و دسترسی گردشگران و مسافرین را به سایر اماکن مهم ترکیه را ممکن می سازد. این شهر در دل خود از ساختمان های مدرن و نوساز و سازمان های دولتی گرفته تا دانشگاه ها و مراکز تجاری و البته سفارت خانه های خارجی را جای داده است.


تور آنکارا

تور آنکارا, تور استانبول, تور آنتالیا

تور آنکارا معمولا در بین علاقه مندان و گردشگران کشور ترکیه مخاطبین خاص خود را داراست. این شهر به دلیل دارای بودن جاذبه های گردشگری بسیاری همچون موزه های متعدد، پارک های تفریحی و جنگلی زیبا، مقبره ها و معابد باستانی، قلعه های تاریخی مثل قلعه آنکارا و مهم تر از همه اینها مراکز خرید بیشمار همواره مورد توجه گردشگران از سراسر دنیا قرار دارد. آب و هوای این شهر قاره ای و مطبوع است. زمستان های آن سرد و پر برف بوده ولی تابستان های خومشایندتر از سایر شهرهای ترکیه دارد. تور آنکارا در کنار سایر شهرهای ترکیه معمولا باعث ورود بسیاری از مسافرین و گردشگران خارجی به این کشور می شود که البته بر خلاف تور استانبول و تور آنتالیا این شهر به دلیل طرح های امنیتی بیشتر از لحاظ گردشگری نسبت به دو شهر مدکور از ترافیک گردشگری پایین تری برخوردار است. لازم به ذکر است که تور آنکارا با توجه به متنوع بودن پروازها به مقصد این شهر از ایران اکثرا به صورت چارتر بوده و البته رزرو این تور از سایر کلان شهرهای ایران به صورت اینترنتی با مبدا تهران امکان پذیز خواهد بود.


تور لحظه آخری و تور ارزان آنکارا

تور آنکار, تور ارزان, تور لحظه آخری

از آنجا که مسافرت از ایران به ترکیه بدون ویزا نیز امکان پذیر است لذا تور لحظه آخری آنکار نیز به راحتی در دسترس مسافرین خواهد بود. تور لحظه آخری آنکارا بجز در ایام تعطیل و خاص سال بویژه فصل تابستان که با جذب علاقه مندان بسیاری همراه می باشد در بقیه فصول سال تقریبا معادل تور ارزان آنکارا می باشد و خرید آنها برای علاقه مندان این شهر به صرفه خواهد بود.


صرفا جهت اطلاع

در این بخش قصد داریم تا در قالب سوال و جواب به برخی ابهامات و سوالات مهم و رایج در مورد تور آنکارا و سفر به این شهر پاسخ دهیم. با ما همراه باشید:

سوال: فرودگاه مبدا و مقصد در تور آنکارا از تهران کدام هستند؟

جواب: فروردگاه مبدا، فرورگاه بین الملی امام خمینی و فرورگاه مقصد، فرودگاه بین المللی آنکارا می باشد.

سوال: امکان رزرو تور آنکارا از شهرستان ها وجود دارد؟

جواب: با توجه به اینکه رزرو به صورت اینترنتی انجام میگیرد امکان رزرو از تمامی شهرهای ایران به مبدا تهران وجود دارد. همچینن در حال حاضر تور آنکارا از مشهد، شیراز و تبریز نیز امکان پذیر است.

سوال: آیا جهت رزرو تور آنکارا نیاز به اخذ ویزا می باشد؟

جواب: برای گردشگران ایرانی در حال جاضر نیاز به اخذ ویزا نیست.

سوال: نرخ تورها در تور آنکارا برای رده های سنی مختلف چگونه محاسبه می گردد؟

جواب: برای افراد بالای ۵ سال تور کامل لحاظ می گردد. برای افراد بین ۲ تا ۵ سال(کودک) فقط هزینه بلیط هواپیما لحاظ می گردد. برای افراد زید ۲ سال (نوزاد) مبلغی به عنوان بیمه استرداد می گردد.

سوال: خدمات تور آنکارا شامل چیست؟

جواب: تور آنکارا عموما شامل: بلیط رفت برگشت- ترانسفر فرودگاهی- اقامت هتل با صبحانه- لیدر فارسی زبان و گشتی شهری می باشد. برخی آژانس ها تور را به همراه ناهار و بعضا شام نیز ارائه می دهند.

سوال: آیا تور آنکارا قابل کنسل شدن است؟

جواب: خیر چون تور به صورت چارتر است، کنسلی امکان پذیر نیست.


سایر تورها:وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت بانک تور و گردشگری به هر نحوی ، بدون اجاز کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد.
به تورگشت در تلگرام بپیوندید